OPG Ježić Zoran

menu

OPG Zoran Ježić

OPG Zoran Ježić

Pčelarstvo u našoj obitelji ima dugu tradiciju. Njime su se bavili moji djedovi Vlado i Stjepan te nastavio otac Mladen, uz kojeg sam i ja zavolio pčele i med. Kasnije mi se u poslu priključila i supruga Dijana, pa se nas dvoje već nekoliko godina pčelarstvom bavimo samostalno. Koliko god smo dobro upoznati sa svijetom pčela i proizvodnjom meda, sretni smo što imamo sreće te se za savjet uvijek možemo obratiti mojem ocu Mladenu, dugogodišnjem i iskusnom pčelaru, koji je pak zadovoljan što je i treća generacija u obitelji nastavila ovaj posao. Naše košnice s pčelama, ovisno o vrsti paše, držimo u Prigorju, Podravini te na području Samoborskog gorja.
Većinu naših proizvoda prodajemo na kućnom pragu i sajmovima. Dostavu naručenog meda također jednom tjedno obavljamo na području grada Križevaca i okolice, Zagreba, Sesveta, Dugog Sela, Vrbovca i Koprivnice. U ostale dijelove zemlje te inozemstvo, proizvode šaljemo dostavnim službama, pri čemu se cijena uvećava za troškove dostave (plaćenje pouzećem). Obogatite svoju prehranu i štitite svoje zdravlje kvalitetnim hrvatskim medovima, propolisom te peludom s OPG-a Zorana Ježića.

Fotografije

Facebook Twitter Google plus
share
keyboard_backspace search print QR arrow_upward